Telefon

Oppo Find N2’nin özellikleri sızdırılmaya başladı

Katlanabilir akıllı telefon denildiğinde akla gelen birinci isim tabi ki Samsung olacaktır. Bugüne kadar piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle dalda tartışılmaz bir üstünlük kuran Samsung, bilhassa Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Flip 4 modelleriyle tüm katlanabilir akıllı telefon satışlarının %70’inden fazlasının sahibi olmayı başarmıştı.

Ancak bölümün Samsung önderliğinde büyüyüp gelişmesi, başka markaların bu pazara ilgi göstermediği manasına gelmiyor. Hatta tam zıddı bir formda çabucak her gün farklı bir markadan, yeni bir katlanabilir akıllı telefon modeli duymaya devam ediyoruz. Bu furyaya katılan son isimse tabi ki Oppo olacak.

Oppo Find N2’nin özellikleri sızdırılmaya başladı

Uzun bir müddettir üzerinde çalıştığı Find N2 modeliyle isminden sıkça bahsettiren Oppo, kelam konusu katlanabilir akıllı telefon modelinin özelliklerini saklama konusunda epey başarılı bir performans sergilemişti, ta ki bugüne kadar.

Bu sabah saatlerinde servis edilen kimi bilgilere nazaran Oppo Find N2’nin birtakım özellikleri de netleşmiş oldu. Şayet argümanlar doğruysa yeni katlanabilir akıllı telefon modeli karşımıza Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle çıkacak. Bu işlemci kümesini 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanıyla destekleyecek olan Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefon modelini ne vakit satışa sunacağı konusunda şimdi net bir bilgi yok. Lakin sızıntıların artması bu müddetin çok da uzakta olmadığını gösteriyor olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi