Telefon

Oppo Find X6 Pro ayrıntıları netleşiyor! Bu aygıt çok konuşulur

Geçen ay, sağlam bir kaynak olan Digital Chat Station, Oppo Find X6 Pro‘nun 1″ kamera sensörüyle geleceğini argüman etmişti. O vakitten beri gelen raporlarla aygıtın farklı özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Farklı kaynaklar da görünüşe nazaran aygıt hakkında birebir ayrıntıları sunuyor. Geçmiş raporlar artık Ice Universe tarafından da doğrulandı. Find X6’nın en yüksek versiyonunu (muhtemelen Pro) yüksek ihtimalle Sony IMX989 sensör kullanacak.

Oppo Find X6 Pro ayrıntıları netleşiyor! Bu aygıt çok konuşulur

Güvenilir bir kaynak oolan Ice Universe, akıllı telefondaki öteki kameralar hakkında hiçbir şey söylemedi, fakat DCS, Find X6 Pro’nun art tarafında birincil, ultra geniş ve telefoto olmak üzere üç adet 50MP kameraya sahip olacağını tez etti. Vanilya Find X6 ise 50MP ana ve ultra geniş kameraları koruyacak fakat 50MP telefoto kamerayı 32MP telefoto ünitesiyle değiştirecek.

Oppo Find X6 Pro, 1″ kamera sensörüne sahip birinci akıllı telefon olmayacak. Daha evvel bu sensöre sahip telefonları görmüştük, Xiaomi 12S Ultra da bunlardan biriydi. Birincil kamerasındaki sensörün nasıl performans gösterdiğini görmek için Xiaomi 12S Ultra’ya bakmamız kâfi olacaktır. Çinli teknoloji devinin de aygıtında karşımıza çıkan bu sensör kamera performansında epey verimli bir sonuç çıkacağını gözler önüne seriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!