Telefon

Oppo, Nokia dava raporlarına karşılık verdi!

OPPO ve Nokia daha evvel Almanya pazarında mahkemelik olmuştu. Bu kapsamda Almanya pazarından çekilmek zorunda kalan OPPO artık Avustralya pazarında da sorunlar yaşıyor.

Oppo, Nokia dava raporlarına karşılık verdi!

Bu haftanın başlarındaki bir rapor, Nokia’nın 4G ve 5G teknolojilerinin ihlali nedeniyle şirkete dava açması nedeniyle Oppo’nun Avustralya’da ateş altında olduğunu tez etmişti. Artık dava ile ilgili bir OPPO sözcüsünden açıklamalar geldi.

Sözcü “Şimdiye kadar, Avustralya’da OPPO aleyhine rastgele bir yasal süreç hakkında bilgilendirilmedik. Bu davadan etkilenen eserlerin satış ve pazarlamasının süreksiz olarak durdurulduğu Almanya dışındaki tüm pazarlarda olağan biçimde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Nokia ile proaktif bir halde pazarlık yapıyoruz ve bu mevzuyu adil bir formda çözmek için itinayla çalışmaya devam edeceğiz.” sözlerini kullandı.

Almanya’daki Oppo satışları şu anda askıya alındı, fakat davalar hala devam ediyor ve kesin sonucun ne olduğuna bağlı olarak askıya alma çok apansız sona erebilir. Umarız ki iki şirket bir tıp mutabakata varır, çünkü markaların Rusya pazarından hali hazırda çekilmesi kendilerine bir darbe vurmuştu. Bu kapsamda öteki pazarlardan da çekilmeleri pek âlâ olmayacaktır. Bu kapsamda iki şirketin davası ile ilgili gelişmeleri yakından takip edip gelişmeleri sizlere duyuracağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom