Teknoloji

Skoda Kamiq fiyatıyla rakiplerine göz dağı verdi! Sınıfında rakipsiz

SUV pazarında yer alan rakipleri dikkate alındığında, Skoda Kamiq isminin pek fazla söylem edildiğine şahit olmuyoruz. Yollarda da çok fazla rastlamadığımız Kamiq, aslında sunmuş olduğu özellikler ile ne kadar değerli bir alternatif olduğunu hatırlatıyor.

Baz donanım düzeyinde bile kullanıcılarını keyifli eden özellikler sunan aracın versiyon seçenekleri ve fiyatlarını sizler için kıymetlendiriyor olacağız. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım.

Skoda Kamiq fiyat listesi: Sınıfında rakipsiz

Araç Türkiye macerasında yoluna dört farklı seçenek sunarak devam ediyor. Bunlardan giriş düzeyinde yer alanının ismi ise Seçkine.

Bu pakette kullanıcılara 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik TSI yani akaryakıtlı motor ve DSG şanzıman sunuluyor. Bahsi geçen paketin fiyatı ise günümüzde 700.010 TL olarak görünüyor. Aslına bakarsanız bu fiyatlara öbür markalar manuel vitesli versiyonları satarken, Skoda DSG sunarak önemli bir adım atmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!