Teknoloji

Passat üretilmeyecek diye üzülmeyin! Skoda tanınan sedan modeli için efsane bir liste sundu!

Her ne kadar ülkemizde artık ucuz otomobil kalmasa da Skoda’nın fiyat siyasetinin önemli manada yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Volkswagen’in alt markası olarak düşünülen Skoda’nın fiyatları artık Volkswagen’i de geçmiş vaziyette.

Durumun neden bu hale geldiğini bilmiyoruz lakin bir gerçeğin de altını çizmek lazım. Markanın C sınıfı sedan alanında yarışan arabası olan Skoda Octavia için da farklı şeyler söylemek mümkün değil. Tasarımsal manada ağabeyi Superb’e ziyadesiyle benzeyen Octavia, özellik olarak sınıfından üstte bir konfora sahip. Gelin bu arabası sevabıyla günahıyla inceleyelim ve fiyat ayrıntılarından bahsedelim.

Zam gelmese şaşardık: Skoda Octavia fiyatı tepeyi gördü

Skoda Octavia sınıfında epeyce dişli rakiplerle baş etmek zorunda. Toyota Corolla ve Honda Civic bu önemli rakiplerin başında geliyor.

Ancak rekabet Skoda Octavia için hiç sorun değil zira araba, C segmenti bir araçtan bekleneni ziyadesiyle karşılıyor. Bütün donanım paketlerinde DSG şanzıman ile gelen Octavia için ah bir de uygun fiyatlı olsa yorumunu yapmadan edemiyoruz. Pekala lakin aracın başlangıç fiyatı ne? Daha fazla vakit kaybetmeden bu sorunun cevabını da siz pahalı okuyucularımız ile paylaşmış olalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking