YouTube

Ubisoft oyunları Steam’e geri dönüyor! Assassin’s Creed ve öbürleri

Ubisoft, 2019 yılında aldığı bir karar ile oyunlarını yalnızca kendi mağazası Ubisoft Connect’te ve Epic Games Store’da sunuyordu. Uzun yıllardır Ubisoft tarafından ortaya konan üretimleri Steam‘de göremiyorduk. Fakat artık bu durum Aralık ayı ile birlikte son buluyor.

Assassin’s Creed Valhalla ve öbür Ubisoft oyunları Steam’de kendisine yer buluyor

Ubisoft oyunları, 6 Aralık 2022 tarihinde sunulacak olan Assassin’s Creed Valhalla ile başlayarak Steam‘e geri dönüyor. Ubisoft karar değiştirerek yaklaşık 3 yılın akabinde içeriklerini tekrar Steam’de yer verecek. Bilindiği üzere Assassin’s Creed Valhalla daha evvel Epic Game Store’da sunulmuştu.

Steam’e geri dönecek olan öbür Ubisoft oyunları ortasında ise Anno 1800 ve oynaması fiyatsız Roller Champions yer alıyor. Bu oyunların ise şimdi Steam mağazasında yer almadığını belirtmekte yarar var. Bu oyunlar için şimdi bir açıklama yapılmamış olsa da kısa müddet içerisinde onları da Steam’de görmemiz sürpriz olmaz.

Ubisoft ve Steam ortasında yaşanan gerginlik sonunda bitmiş üzere görünüyor. Alınan bu kararın akabinde Ubisoft imzalı öteki üretimlerin da yakın vakitte Steam üzerinde görmeyi bekliyoruz. Bu üç oyun dışında ise şimdi resmi bir açıklama bulunmuyor.

Ubisoft oyunlarının farklı platformlarda kendisine yer bulması oyunseverler için de kıymetli bir avantaj olacaktır. Ubisoft içeriklerinin Steam’e gelmesi ile birlikte Steam Deck uyumluluğunun da sağlanması bekleniyor. Böylece oyuncular başta Assassin’s Creed Valhalla olmak üzere öbür Ubisoft imallerine da ulaşabilecekler.

Ubisoft’un neden karar değiştirerek yine Steam’e döndüğünü şimdilik bilmiyoruz. Her ne olursa olsun bu gelişme oyunseverleri katiyen keyifli edecektir. Pekala siz Ubisoft oyunlarının Steam’e dönmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking