Telefon

Pixel 7 Pro’nun yakınlaştırma kalitesi kesimdeki tüm taşları yerinden oynatabilir

Amerikalı teknoloji devi Google, nihayet uzun vakittir beklenen yeni amiral gemisi Google Pixel 7 Pro’yu tanıttı. Birinci olarak karşımıza Mayıs ayında düzenlenen Google konferansı ile çıkan lakin sonlu bir bilgi paylaşımı yüzünden hakkında çok fazla şey öğrenemediğimiz bu aygıt, son olarak geçtiğimiz günlerde resmen tanıtılmıştı.

Elbette ki yeni amiral gemisi modelinin özellikleri herkes tarafından merak ediliyordu fakat en çok konuşulan hususların başında, telefonun art yüzeyinde yer alan 3’lü kamera yapısı ve onun çekim kalitesi geliyordu.

Pixel 7 Pro’nun yakınlaştırma kalitesi daldaki tüm taşları yerinden oynatabilir

Bununla birlikte yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan ve Google Pixel 7 Pro ile çekildiği için, telefonun zoom kalitesini gösteren fotoğraflara baktığımız vakit, Google’ın bu hususta fazla mütevazi davrandığını ve Pixel 7 Pro’nun zoom kabiliyetinin bahsedilenden çok daha uygun olduğunu anlıyoruz. O denli ki bu telefon kilometrelerce ötedeki yapıların bile güya yüz metre ötedeymiş üzere fotoğraflayabilmenizi sağlıyor. Tabi amiral gemisi bu yeteneğini 50MP + 12MP + 48MP’lik üçlü kamera kurulumuna borçlu.

Öbür taraftan telefonun gücünü Google Tensor G2 yonga setinden aldığını, bu işlemci kümesini ise 12GB RAM ve 128GB dahili depolama alanıyla desteklediğini hatırlatalım. Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alan telefonun satış fiyatı ise 899 dolar olarak belirlenmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!