Teknoloji

POCO X3 Pro için sevindiren gelişme: Xiaomi dayanağı resmen geliyor!

POCO X3 Pro, için geçenlerde resmi dayanağın geleceğini sizlerle paylaşmıştık. Çinli firma bahsedilen resmi dayanağı en sonunda getirme kararı aldı. İşte ayrıntılar.

POCO X3 Pro için artık son destek

POCO X3 Pro için resmi dayanak en nihayetinde geliyor. Çinli şirket yayınladığı MIUI 14 güncellemesiyle POCO X3 Pro’ya son defa güncelleme dayanağı sunmuş olacak. Xiaomi’nin özel Android arayüzünün bu son sürümü, bütçe dostu akıllı telefona bir dizi yeni özellik ve güzelleştirme getirecek. MIUI 14’teki en dikkat cazibeli değişikliklerden birisi ise, daha pak ve daha çağdaş bir görünüme sahip olması.

Güncellemede, kullanıcı arayüzüne katkıda bulunan yeni harika simgeleri ve hayvan widget’larını getiriyor. MIUI 14’ün bir öteki kıymetli özelliği ise Google Android 13’e ahenk sağlaması. Bu, yeni işletim sisteminin daha optimize ve daha süratli çalışmasını sağlayacak.

Ayrıca MIUI 14, geliştirilmiş pil ömrü ve daha süratli uygulama yükleme müddetleri dahil olmak üzere bir dizi performans güzelleştirmesi de sunacak. Bu kadar çok değişikliğin olduğu yeni sürüm artık tanınan POCO modeli için hazır durumda.

POCO X3 Pro, 2021 yılında tanıtıldı. 6.67 inç 120 Hz panel, 5000mAh pil ve Snapdragon 860 işlemciye sahip. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12 ile çıkan aygıt, şimdiye kadar 1 Android ve 2 MIUI güncellemesi almıştı. Aygıtın aktüel sürümü V13.0.9.0.SJUMIXM’dir.

POCO X3 Pro için bu gelişmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking