Telefon

POCO X5 Pro 5G’nin özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli fiyat performans markalarından biri olan POCO, uzun müddettir piyasaya sürdüğü modellerle bu misyonunu sürdürmeye devam ediyor. Xiaomi’nin alt markalarından biri olan POCO birden fazla vakit kendisine has telefonlarla karşımıza çıkarken, bazen de tekrar markalama yoluna başvurabildiği biliniyor. İşte POCO’nun kısa bir vakit içerisinde tanıtmasını beklediğimiz POCO X5 Pro 5G’de bu türlü bir isim.

Sabah saatlerinde IMEI data tabanında kendini göstererek artık küresel pazarda uzunluk göstereceğini katılaştırmış olan POCO X5 Pro 5G modeli Çin’de ise Redmi Note 12E Pro ismiyle satışa sunulacak. 6,67 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlüğünde LCD panelle karşımıza çıkacak olan telefon gücünü ise Qualcomm tarafından geçtiğimiz günlerde resmi tanıtımı yapılan Snapdragon 782G yonga setinden alacak.

POCO X5 Pro 5G’nin özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

POCO X5 Pro 5G modelinde bu işlemci kümesini hangi RAM ve dahili depolama ünitelerinin destekleyeceği konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Lakin aygıtın elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alacağını ve kelam konusu bataryanın da 67W süratli şarj teknolojisini beraberinde getireceğini belirtelim.

POCO X5 Pro 5G’nin olağan kurallar altında bu ay içerisinde tanıtılarak 2023 yılına girilmeden satışa sunulması bekleniyordu. Lakin gelen bilgiler artık bunun pek mümkün olamayacağını ve telefonun çıkış tarihinin 2023 yılının Ocak ayına kaldığını gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking