Telefon

Samsung Galaxy S23 serisini bekleyenlere makus haber

Akıllı telefon dünyasında onlarca farklı seri sayabilmek mümkün. Bununla birlikte piyasanın en ağır topları hangileri diye soracak olursak Galaxy S serisi birinci akla gelenlerden biri olacaktır. Her yıl yeni modelleriyle karşımıza çıkan bu seri, 2023’ün birinci çeyreği itibariyle S23 modellerine konut sahipliği yapacak. Bununla birlikte yeni aygıt hakkında birtakım bilgilerin daha şimdiden netleştiğini söylemek mümkün.

Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni serisinde fiyat açısından kimi avantajlar sunmak istiyordu. Artan maliyetlerini kullanıcılarına yansıtmak istemeyen ve bir diğer açıdan da bunu iPhone ile rekabet gücünü arttırabilmek için yapmayı amaçlayan Samsung, bu kapsamda bilhassa standart Galaxy S23 modelinde birçok fedakarlık yapacak.

Samsung Galaxy S23 serisini bekleyenlere makus haber

Ancak Güney Koreli teknoloji devinin bu ataklarının bile fiyatı indirmek konusunda kâfi olmayabileceğini söyleyelim.

Bugüne kadar Samsung hakkında pek çok sızıntıya yer veren ve bunların birçoğu yanlışsız çıktığı için sağlam isimlerden biri olarak kabul edilen JoongAng Daily isimli platform, Galaxy S23 serisinin her bir model bazında 100 dolarlık artırımlarla karşımıza çıkabileceğini sav etti. Şayet bu tezler doğruysa, Galaxy S23 serisinin bırakın fiyat indirimini fiyat artırımlarıyla karşımıza çıkabileceğini ve bu durumun da Galaxy S23 serisini bekleyenleri bir epey üzebileceğini şimdiden söylemiş olalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking