Telefon

POCO’nun yeni amiral gemisi çok kelleler götürecek çok!

Bütçe dostu akıllı telefon üretebilmek her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Bilhassa de bizim üzere enflasyonun çılgın attığı ülkelerde, daha birkaç ay evvel 4.000-TL düzeyinde olan bir telefonun 8.000-TL’ye çıkmasına karşın aslında hala öteki modellere nazaran pek sağlam bir fiyat performans modeli olduğunu anlatmak bir epey güç.

Ancak bu hususta ne biz yılacağız ne de Çinli teknoloji şirketi POCO. Xiaomi’nin alt markalarından biri olan ve Çin’de birçok eserini Redmi markasıyla satışa sunan POCO, dünya genelinde ise kendi markasıyla pek ses getirebilecek işlerin altına imzasını atıyor. Ülkemizin de en değerli bütçe dostu ve fiyat performans modeli üreticilerinden biri olan POCO, yeniden amiral gemisi sınıfındaki rakiplerinin endişeli düşü olabilecek bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor.

POCO’nun yeni amiral gemisi çok kelleler götürecek çok!

Bugün gelen yeni sızıntılara nazaran POCO F5 5G ismi verilen bu modelin gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacağı anlaşılıyor. Bu yonga setini en az 12GB RAM ile destekleyeceği düşünülen yeni model ayrıyeten 2K çözünürlüğe sahip 120Hz tazeleme süratiyle gelen AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak.

Tabi daha bu modelin batarya kapasitesi, dahili depolama alanı seçenekleri, kamera kabiliyeti üzere pek çok hassas bilgisi eksik. Lakin sızıntılar başladığına nazaran bu özellikleri de öğrenmemiz yakın demektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi