Teknoloji

Razer Yeni Giysi Koleksiyonunu Duyurdu

Razer bugün iki şık giysi koleksiyonu yayınladı: The Razer Instinct Collection ve The Nomad Duffel Bag. Instinct Collection; markanın atletizme birinci yaklaşımıdır ve tabiatı gereği faal hayatları olanlar için tasarlandı. Nomad Duffel Bag ise hareket halindeki oyuncular için sonuncu yol arkadaşıdır.

Razer İş Geliştirme Yönetici Yardımcısı Addie Tan, “Önceki giysi koleksiyonlarımız Genesis ve Unleashed’ın muvaffakiyetinden yola çıkarak bu sefer oyunculara biraz farklı bir şey vermek istedik” diyor. “Razer’da fizikî ve zihinsel sıhhati destekleyen bir ömür üslubunu savunuyoruz, bu nedenle hem bayan hem de erkek oyuncular için eser tarzları içeren bir atletizm serisi tasarladık. Etkin olmak, hareket halinde olmak manasına geldiğinden, kolleksiyonun yanında Nomad Duffel Bag’i de tanıtıyoruz.”

Instinct Collection, moda ve fonksiyonellik ile tasarlanırken oyunculara da çok taraflılık sunuyor. Tüm gün konfor sağlayan atletik giysi, nefes alabilen, iki ve dört istikamete esneyen, hafif kumaştan yapılmıştır. Kumaş tıpkı vakitte ter tutmaz, oyuncuları ağır idmanlar yahut oyun seansları sırasında kuru ve serin fiyat.

Instinct Koleksiyonu, markanın ikonik üç başlı yılan logosu, yazısı ve For Gamers. By Gamers.  sloganının sunduğu ince ipuçlarıyla Razer siyah ve yeşil renklerinde kolaylıkla tanınabilir. Bayan serisinde kolsuz bluz, spor sutyeni ve yüksek muhakkak tayt bulunurken erkek serisinde bir tişört, atlet ve şort bulunur. Yumuşak, kısıtlamayan kesimler bir set olarak giyilebilir yahut öbür gündelik giysilerle eşleştirilerek katmanlı olarak kullanılabilir. Oyuncuları oyun seanslarından idmanlarına, sokaklara taşıyabilir.

Şık spor çantası, aşınmaya sağlam yapısıyla hem geniş hem de sağlamdır. En bedelli ekipmanı taşımak ve korumak için tasarlanan Nomad Duffel Bag, tıpkı vakitte su tutmaz ve âlâ havalandırılmış müdafaa için kablo durduruculu çift adet file cebe sahiptir. Oyuncular ve pahalı eşyaları düşünülerek tasarlanan çanta, daha fazla düzenleme ve erişilebilirlik için birden fazla iç cep içerirken, çıkarılabilir omuz askıları ile iki taraflı taşıma, kolay taşınabilirlik sağlar. Son olarak elastik tutturma bantları ekstra ekipman yüklemek için yapılmıştır. Nomad Duffel Bag, sırf Kuzey Amerika’da satışa sunulacaktır.

Fiyat;

 • Razer Athleisure – Instinct Spor Sütyen: 79.99$ / 89.99€
 • Razer Athleisure – Instinct Tank Top: 59.99$ / 69.99€
 • Razer Athleisure – Instinct Yüksek Bel Tayt: 79.99$ / 89.99€
 • Razer Athleisure – Instinct Tank: 59.99$ / 69.99€
 • Razer Athleisure – Instinct Tişört: 59.99$ / 69.99€
 • Razer Athleisure – Instinct Şort: 69.99$ / 79.99€

Çıkış Tarihi;

 • Razer Instinct Collection 28 Eylül 2022, TSİ 18:00’dan itibaren satışa sunulacak.
  Küresel (Çin Hariç) – Razer.com ve seçili RazerStore’larda
 • Nomad Duffel Bag 28 Eylül 2022, TSİ 18:00’dan itibaren satışa sunulacak.
  Sadece ABD – Razer.com ve makul RazerStore’larda

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!