Telefon

Realme 10 Pro+ bataryası ile dikkat çekiyor!

Yaklaşan Realme 10 Pro+ (RMX3686), bu ayın başlarında Tayland’ın NBTC’si sertifika websitesi tarafından onaylandı ve artık tıpkı aygıt, 4.890 mAh nominal pil kapasitesiyle Çin Kalite Sertifikasyonu (CQC) veritabanını geçti. Aygıtın farklı veritabanlarında kendini göstermesi seri hakkında ziyadesiyle fikirler sunuyor. Bu bilgilere nazaran Realme 9 Pro+ halefinin muhtemelen 5.000 mAh tipik kapasiteli bir hücreye sahip olacağını söyleyebiliriz.

Realme 10 Pro+ bataryası ile dikkat çekiyor!

Realme 10 Pro+, yüksek oranda yenilenen bir AMOLED ekran ve daha da yetenekli bir yonga seti alabilir. Şu anda Realme 10 Pro+ hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Realme ayrıyeten, aygıtta Helio G99 yonga seti ile piyasaya sürülecek olan Realme 10’u da hazırlıyor.

Şirket son devirlerde kendi kullanıcı kitlesini şad edecek farklı aygıtlar sunması ile ön plana çıkıyor. Bu kapsamda yeni aygıtın da batarya kapasitesi ve yonga seti ile rakiplerine fark atması kelam konusu olabilir. Şirket giriş düzeyi aygıtları ile biliniyor ve hem bütçe hem de performans açısından epeyce tatmin edici aygıtlar sunuyor. Bu kapsamda daha fazla çalışmanın da gelmesi kelam konusu. Yeni aygıtlar beklentileri karşılayacak mı daima birlikte göreceğiz lakin şirket her modelinde kendini geliştirme konusunda argümanlı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!