Telefon

Realme 10 Pro+ gümbür gümbür geliyor!

Realme, birden fazla sertifika yetkilisi tarafından onaylandıktan sonra birkaç ay içinde resmileşmesi beklenen Realme 10 (RMX3630) üzerinde çalışmalarını hızlandırdı. Artık aygıt NBTC sertifikasına sahip olduğundan, çalışmalarda bir Pro+ sürümünün de olduğunu biliyoruz.

Tayland sertifika yetkilisi, Realme 10 Pro+ 5G‘nin RMX3686 model atamasına sahip olduğunu açıkladı. Fakat aygıtlar hakkında bilinenler ne yazık ki bunlardan ibaret. . Bununla birlikte, akıllı telefon, öteki ülkelerin yetkililerinden de sertifika aldı ve bu da lansmanın birkaç ay içinde gerçekleşeceğini gösteriyor.

Realme 10 Pro+ gümbür gümbür geliyor!

Realme 10 Pro+ 5G ile ilgili detaylar çok az lakin Realme 10’un Helio G99 yonga seti, 8GB RAM ve Android 12 ile geleceğini esasen biliyoruz. 33W şarj takviyeli 5.000 mAh pile sahip olacak ve geride iki kamera ile gelecek. Lakin 4G versiyonundan bahsettiğimizi ve Realme’nin farklı özelliklere sahip bir 5G varyantı piyasaya sürebileceğini hatırlatalım.

Şirket son devirlerde çalışmalarını hızlandırdı ve kendi kitlesine sunduğu aygıtlar konusunda faal bir çalışma içinde. Bu kapsamda yeni aygıtların da piyasaya sürülme suratı arttırıldı. Şirket son devirlerde çalışmalarında kullanıcı tecrübesini güzelleştirmeyi ve rakipleri ile rekabette öne geçmeyi hedefliyor. Çünkü akıllı telefon dalında rekabet ziyadesiyle artmış durumda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!