Telefon

Huawei P60 özellikleri ve tasarımı lle dikkat çekiyor!

Çinli teknoloji devi Huawei son periyotlarda ziyadesiyle faal bir takvime sahip. Şirket sunduğu aygıtlar ve güncellemeler ile kullanıcılarına en güzel tecrübesi sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda merakla beklenen Huawei P60 özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Huawei P60 özellikleri ve tasarımı lle dikkat çekiyor!

Mate 40 serisinin akabinde Huawei, selefinden yaklaşık iki yıl sonra Mate 50 serisini piyasaya sürmüştü. Artık, şirket öteki bir amiral gemisi akıllı telefon piyasaya sürmeyi planlıyor üzere görünüyor. Son sızıntılar, daha evvel piyasaya sürülen P50 serisinin halefi olan Huawei P60 modeliyle ilgili. Yeni bir sızıntıya nazaran Çinli teknoloji devi, gelecek yıl, Mart 2023’te gelecek kuşak teknik özelliklere ve özelliklere sahip amiral gemisi P60 serisi akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayrıyeten, en son amiral gemisi modeli ayrıyeten P50 serisi üzerinde çeşitli yükseltmelerle gelecek.

Sızıntıya nazaran, kamera departmanı bir revizyon görecek ve P60’ın birinci olarak Mate 50 modeliyle tanıtılan değişken diyaframlı lense sahip olacağı söylentisi var. Emsal halde, 64 megapiksel sensör olacağı bildirilen telefoto lensinde de bir yükseltme olacak. OEM hala çeşitli yaptırımlarla karşı karşıya olduğu için, akıllı telefonlarda 5G ağı üzere muhakkak teknolojileri kullanması hala yasak. Bu nedenle, Huawei’nin P60’ı 5G takviye olmadan piyasaya süreceği, fakat tekrar de son teknoloji bir yonga seti kullandığı söyleniyor.

Bu, büyük olasılıkla sırf bir 4G Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yongaya sahip olacağı manasına geliyor. Bununla birlikte, daha evvelki bir söylenti, markanın 14nm sürecine dayanan HiSilicon Kirin 9100 yonga setini kullandığını ima etmişti. Son olarak, son sızıntı bize P60’ın mümkün dizaynına da bir bakış sundu. Ön tarafta, hap formundaki bir oyuğa yerleştirilebilecek bir çift selfie kamerası var üzere görünüyor, art tarafta ise hala ikiz dairesel modüller bulunuyor. Üstte iki büyük sensör bulunurken, altta tek bir LED flaş ve öbür bir kamera var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!