Telefon

Realme GT Neo 5 iki farklı batarya boyutuyla satışa sunulacak

Çinli markalar akıllı telefon dünyasındaki yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor. Samsung ve Apple üzere markalar şimdi süratli şarj teknolojisinde adeta emekleme basamağındayken, birçok Çinli marka da 100W’ler 120W’ler havalarda uçuşuyor. Fakat Realme tarafından geliştirilen GT Neo 5 modeli kendi hemşerilerini bile toza dumana boğacak.

Realme tarafından bugüne kadar sıkça lisana getirildiği üzere yeni akıllı telefon karşımıza 240W süratli şarj teknolojisiyle çıkacak. Fakat internete sızan son duyumlara nazaran bu süratli şarj teknolojisi satışa sunulacak 2 farklı batarya sürümünden sırf biri için geçerli olacak.

Realme GT Neo 5 iki farklı batarya boyutuyla satışa sunulacak

Eğer savlar doğruysa, Realme GT Neo 5 modelini 4.850mAh ve 4.450mAh olmak üzere iki farklı batarya boyutuyla göreceğiz. Daha yüksek kapasiteli bataryanın 150W süratli şarj teknolojisiyle destekleneceği belirtilirken, aylardır sızıntılara bahis olan 240W teknolojisi ise 4.450mAh’lık bataryada hayat bulacak.

Realme GT Neo 5’in öteki kıymetli özellikleri ortasında Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti, 8GB / 12GB / 16 GB RAM ve 128GB / 256GB / 512GB /1TB dahili depolama alanı bulunuyor. 6,74 inçlik AMOLED ekranla karşımıza çıkması beklenen telefonun 3’lü art kamera yapısına sahip olması beklenirken, bu kamera örgüsünün merkezinde ise 50MP’lik bir lens bulunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking