Telefon

Realme GT Neo 5’in imajları ortaya çıktı

Çinli teknoloji şirketi Realme, fiyat performans eserleri listesine bir yenisini daha eklemek için artık geri sayıma geçti. Şubat ayı içerisinde tanıtılması beklenen Realme GT Neo 5’in en değerli özelliği olarak 240W süratli şarj dayanağı sunması gösteriliyor. Birçok otoriteye nazaran, birden fazla vakit bu süratli şarj düzeyine ulaşamayacağı düşünülen GT Neo 5, birinci kere kanlı canlı görülürken, Çinli şirket ise telefonun vadedilen süratli şarj gücüne ulaşacağından emin.

Bugüne kadar sızdırılan özelliklerine nazaran, 6,7 inç büyüklüğünde 1080 x 2412 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olması beklenen telefon gücünü ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak.

Realme GT Neo 5’in imgeleri ortaya çıktı

Bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanıyla desteklemesi beklenen telefonun art yüzeyinde 3’lü kamera heyetimi bulanacakken, ana kamerasının ise 50MP olacağını belirtelim. Öbür kameralar hakkında şimdilik bir bilgi bulunmazken, telefonun ön yüzeyinde ise 16MP’lik tek bir sensörün bulunacağını hatırlatalım.

Elektriksel gücünü 4.600mAh’lık bataryasından alması beklenen telefonun 240W süratli şarj takviyesi sunacağı ise artık herkesin malumu. Kutudan Android 13 işletim sistemi ile çıkması beklenen telefonun Şubat ayı içerisinde tanıtılması durumunda, raflardaki yerini ise lakin önümüzdeki ayın sonlarına hakikat alabileceğini de bir sefer daha hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al