Telefon

Redmi kullanıcılarına kritik mesaj! Xiaomi adamlığını gösterdi!

Son yıllarda Xiaomi’nin kıymetli bir çıkış yakaladığını söyleyebiliriz. Elbette bu çıkışın birden fazla nedeni var. Ama Çinli üreticinin süratle yükselmesindeki en değerli etkenlerin başında Redmi serisi geliyor diyebiliriz.

Bilindiği üzere Redmi, Xiaomi’nin yan markalarından biri. Genel olarak Redmi modellerinin Xiaomi modellerine oranla çok daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Hatta piyasa ortalamasına baktığımızda Redmi modellerinin fiyat / performans tarafında önemli manada başı çektiğini varsayabiliriz.

Redmi modelleri bilhassa Avrupa pazarında epey tanınan pozisyonda yer alıyor. Tıpkı formda Türkiye pazarında da Redmi imzalı aygıtların epey tanınan olduğunu söyleyebiliriz.

Redmi kullanıcılarına kritik mesaj! Xiaomi adamlığını gösterdi!

Xiaomi birinci Redmi modelini 2014 yılında satışa sunmuştu. Çinli üreticinin birinci olarak Hindistan’da satışa sunduğu Redmi serisi kısa mühlet içerisinde küresel pazarda da güç kazandı.

Çinli teknoloji devi geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Redmi kullanıcılarının tümüne teşekkür etti ve küresel pazarda 300 milyondan fazla aygıtın satıldığını belirtti. Yani şimdiye kadar 300 milyondan fazla Redmi modeli satılmış ki bu neresinden bakarsanız bakın çok değerli bir muvaffakiyet.

Xiaomi’nin bu muvaffakiyet için Redmi kullanıcılarına teşekkür etmesi de kıymetli bir adım. Bu vakte kadar her iPhone modeli yüz milyonlar satan Apple’dan şimdiye kadar bu türlü bir teşekkür görmedik. Aslında Apple’ın kullanıcılarını Xiaomi kadar önemsemediğini de söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking