Telefon

Redmi Note 12 serisini bekleyenlere hoş haber

Akıllı telefon dünyasının kıymetli bütçe dostu telefon üreticilerinden biri olan Redmi, 2022 yılını son gününe kadar âlâ pahalandırmak isteyen şirketlerden biri. Bugüne kadar onlarca farklı akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkan Çinli şirket, son olarak geçtiğimiz hafta Redmi Note 12 serisini tanıtmıştı. Birinci etapta sırf Çin’de satışa sunulan bu akıllı telefon, geçtiğimiz gün FCC veri tabanında göründü. Tabi bu gelişmenin manası çok açık: Telefon global pazara geliyor.

Şimdilik Redmi Note 12 serisinin tam olarak ne vakit küresel pazarda uzunluk göstereceğine dair net bir tarih yok. Fakat telefonun FCC data tabanında görünmesi demek, artık satışa sunulmasına kısa bir vakit kaldı demektir. Pekala Redmi Note 12 hangi özelliklerle uzunluk gösterecekti?

Redmi Note 12 serisini bekleyenlere hoş haber

Karşımıza 6,67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranla çıkan telefonun standart modeli gücünü ise Snapdragon 4 Gen 1 yonga setinden alıyordu. Bu işlemci kümesini 4GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen telefonun art yüzeyinde 48MP + 2MP’den oluşan ikili bir kamera konseyimi mevcut. Telefonun ön yüzeyinde yer alan selfie kamerası ise 8MP’lik çekim kalitesi sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!