Telefon

Samsung Galaxy S23 serisinin ön kamerası aşikâr oldu!

Samsung Galaxy S23 serisi yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bugüne dek sızıntılarla birçok defa gündeme gelen akıllı telefonların en çok merak edilen istikametlerinden biri ise kamerası demek mümkün. Son olarak seride kullanılacak ön kameranın çözünürlüğü ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S23 ön kamerası.

Samsung Galaxy S23 serisinde kullanılacak ön kamera ortaya çıktı

Samsung Galaxy S23 serisinin ayak seslerini hissettirdiği şu devirde akıllı telefonlarla ilgili günden güne yeni bir teknik ayrıntı ortaya çıkıyor. Bilindiği üzere aygıtların en çok gündeme geldiği hususlardan birisi de kameraları. Çünkü geçmiş sızıntılar, Galaxy S23 Ultra’nın 200 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş açı, 10 Megapiksel 3x telefoto ve 10 Megapiksel 10x periskop sensörleriyle geleceğini gözler önüne serdi.


Temsili

Serinin standart ve Plus modeli ise 12 Megapiksel ve 11 Megapiksel yardımcı sensörlerin eşlik ettiği 50 Megapiksel ana sensörden oluşan üçlü kamera kurulumuyla kullanıcıları karşısına çıkacak. Bu noktada Galaxy S22 ve S22+‘da 50 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 3x yakınlaştırmalı 10 Megapiksel telefoto lens kullanıldı. Bu nedenle son sızıntıları da ele alırsak kamera tarafındaki en büyük atılımı Ultra modeli yapacak demek mümkün.

Son olarak seride kullanılacak ön kamera aşikâr oldu. Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran üç telefonda da 12 Megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak.

Ayrıca Samsung, Galaxy S23 serisinden yaklaşık 32 milyon adet üretmeyi planlıyor. Bu sayının yüzde 50’si sadece S23 Ultra modeli için ayrılırken, üretimin yüzde 30’unu standart model oluşturacak. Bu da yüzde 20 ile S22+’nın en küçük hisseye sahip olacağı manasına geliyor.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al