Teknoloji

Renault en ucuz SUV modelini Türkiye’ye getiriyor! Fiyatı vergiler dahil 300 bin TL!

Son yıllarda SUV modellerin ziyadesiyle tanınan olduğunu söyleyebiliriz. O denli ki artık her markanın en az 3 – 4 farklı SUV modeli bulunuyor. Hatta SUV modellerin, HB modellerin yerini aldığını da söyleyebiliriz. Ancak günün sonunda SUV usulündeki arabaların olağanın üzerinde fiyatlardan satıldığını da biliyoruz. Ama bu durum değişebilir.

Bilindiği üzere ülkemizde pek çok araba üreticisi bulunuyor. Bunlardan birisi de Fransa’nın önde gelen isimlerinden biri olan Renault. Renault geniş bir model yelpazesine sahip. Bu modellerden kimileri Türkiye’de satılmıyor. Hakikaten satılmayan modeller ortasında çok düşük etiketlere sahip olan çeşitli arabalar de mevcut.

Renault genel olarak SUV modellerini Asya pazarında satışa sunuyor. Bilhassa de uygun fiyat etiketine sahip olanları. Hali hazırda ülkemizde satışa sunulmuş olan Renault modellerinin esasen uygun fiyatlara sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Lakin Asya’da çok daha düşük etiketlere satılan modeller mevcut.

Bu modellerden biri olan Kwid, Türkiye ve Avrupa’ya gelmek için gün sayıyor. B SUV kategorisinde bir model olan Kwid hayli kompakt bir araba. Dış görünüşü oldukça beğenilen görünen Kwid’in en kıymetli özelliği ise çok uygun bir etikete sahip olması. O denli ki Duster’dan bile ucuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!