Teknoloji

Ripple, SEC’e karşı yararlar kaydetmeye devam edecek mi?

Keskin bir düşüş yaşadıktan sonra, XRP boğaları, genel kripto para piyasası hissiyatı belirsizliğini korusa bile varlığı yeni bir ralliye itiyor. Hakikaten de, XRP’nin devam eden yükselişi, tokenin ana şirketi Ripple’ın yasal açıdan küçük çıkarlar kaydetmeye devam etmesiyle geliyor.

Ripple, SEC’e karşı karlar kaydetmeye devam edecek mi?

Mevcut durumda, XRP 0,41 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte yaklaşık %8’lik karları temsil ediyor. Karlar, XRP’nin 0,41 $’ın üzerinde ivme kazanma yeteneğinin tehdit altında görünmesinin akabinde geldi ve varlık haftalık en düşük düzey olan 0,34 $’ı gördü.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aynı vakitte, XRP alıcıları varlıktaki hisselerini artırdı. Bilhassa, piyasa bedeline nazaran yedinci sıradaki kripto para ünitesinin kıymeti 20,63 milyar dolar ve 24 saat içinde 1,46 milyar dolar kar kaydetti.

XRP bir günlük piyasa kıymeti tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyat tahlili

Bu ortada, XRP’nin kritik direnç düzeyi, varlığın daha evvel durumun üzerindeki karları sürdürmek emeliyle reddedildiği düşünüldüğünde, 0,50 $ düzeyinde kalıyor. Boğalar 0,40 doların üzerinde bir konumu korursa, XRP muhtemelen 0,50 dolara ilerlemeden evvel 0,45 dolarlık yeni bir direnci hedefleyecektir. Lakin, ayılar boğaları alt ederse, XRP muhtemelen 0,35 dolardan daha fazla dayanak bulacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking