Teknoloji

Ripple vs. SEC: Avukat, Hinman’ın e-postalarındaki “karışıklığın” kaynağını açıklıyor!

Ripple (XRP) ve Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) ortasında devam eden dava, her iki taraf da sorunun tahlilini beklerken yeni dönemeçler almaya devam ediyor.

Ripple vs. SEC: Avukat, Hinman’ın e-postalarındaki “karışıklığın” kaynağını açıklıyor!

Bu satırda, kripto avukatı Jeremey Hogan, 14 Ekim’de bir dizi tweet’te , eski SEC Kısmı Yöneticisi William Hinman’ın e-postalarının teslim edilmesiyle ilgili baş karışıklığı olarak isimlendirdiği şeye dikkat çekti.

Hukuk uzmanına nazaran, lider yargıcın SEC’in e-postaları teslim etme itirazlarını geçersiz kılma kararının akabinde, e-postaların ne vakit teslim edilmesi gerektiği konusunda net bir açıklama yapmadı. Tartışmalı e-posta, Hinman’ın 2018’de yaptığı ve Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’un ( ETH ) menkul değer olmadığını söylediği bir konuşmayla ilgili.

Kripto hukuk uzmanına nazaran, SEC, genel sonuçları nedeniyle karara itiraz etmeyebilir.

“SEC karara itiraz ederse, bunun anlaşılması uzun vakit alacak – aylar. Şahsen SEC’in temyize gideceğini düşünmüyorum zira bu türlü yaparak BAĞLAYICI dava yetkisini riske atıyor. Berbat gerçekler = makus yasa. Ve bunlar makus gerçekler. Lakin oburlarının bu hususta farklı görüşleri var” dedi.

E-posta teslim tarihi

Mahkeme e-postaların teslim edilmesini emredebildiğinde, Hogan, Hakimin kararına itiraz edildiğinde son tarihin belirlenebileceğini belirtti. Fakat, mahkemenin bir ölçü müsamaha söz ettiğini, zira dokümanlar bir sefer teslim edildikten sonra kararın geri alınamayacağını belirtti.

“Dolayısıyla, bu son tarih temelde 60 gün Tekrar kıymetlendirme için hareket ederlerse, yapacaklarından şüpheliyim, tahminen daha uzun” diye ekledi.

Aynı vakitte Hogan, çekişmeli e-postaların alaka seviyesini sorguladı.

AMA, bu e-postalarda bulunanların Kısım 5 ihlaliyle (XRP bir menkul değer olup olmadığı) ilgili DEĞİLDİR. Muhtemelen yalnızca Fair Notice Defense ile sahiden alakalı. Ayrıyeten, Adil Bildirim Savunması hakkında özet karar için sadece SEC’in hareket ettiğini, ”Ripple’ın yapmadığını unutmayın” diye ekledi.

E-postaların sonucuna karşın devam edecek dava

Genel olarak, avukat, keşif eksik olduğu için Ripple’ın adil bildirimle ilgili rastgele bir karara itiraz edebileceğini öngördü. Ayrıyeten, SEC temyize gitmeye karar verirse mevzunun devam edeceğini belirtti.

Konunun tespiti üzerine Hogan, davanın 15 Kasım’dan evvel çözülebileceğini belirtti.

Dava ilerledikçe, Ripple küçük yararlar kaydetmeye devam etti ve hukuk uzmanları mahkemenin blok zinciri şirketi lehine karar verebileceğini öngördü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!