Teknoloji

Eski Morgan Stanley CEO’su: kripto nakdî süreçleri güçlendirebilir!

Kripto para bölümü olgunlaştıkça , sanayinin nasıl gelişeceği ve klasik finansal alana nasıl entegre olacağı konusunda belirsizlikler var. Bilhassa, önde gelen Wall Street kişiliklerinin bir kısmı, dijital varlıkların nakdî sistemde bir geleceği olduğuna inanıyor.

Eski Morgan Stanley CEO’su: kripto mali süreçleri güçlendirebilir!

Özellikle, eski Morgan Stanley CEO’su John Mack, 13 Ekim’de CNBC ile yaptığı röportajda , önümüzdeki on yıllarda kripto para ünitelerinin “parasal süreçlerin gerçekleşmesi için büyük bir yol” olacağını kabul etti.

Mack’e nazaran, dijital varlıklar klasik finans kesimine nazaran çeşitli avantajlar sağlıyor ve kripto para ünitelerinin ekonomiyi dijitalleştirmede kıymetli bir rol oynayacağını belirtiyor.

“Kripto al, neden kıymetli olduğunu anlamak benim için güç. Elli yıl sonra tahminen de bu, mali süreçlerin gerçekleşmesi için çok büyük bir yol olacak. Kablolamak kolaydır. Bankaya yatırma konusunda endişelenmenize gerek yok. Bilgisayarda” dedi.

Elektronik bir gelecek

Aynı vakitte Mack, insanların arayacakları bir dijital ekonomiyi güçlendirecek kimi temel ögelerin altını çizdi. Mack’e nazaran:

“Yalıtıldığından, korunduğundan ve kimsenin içine giremeyeceğinden emin olmalısınız. Bundan elli yıl sonra, işlerin daha da elektronik hale geleceğini ve insanların bilgisayarlardan nasıl ticaret yapılacağına, nasıl risklere girileceğine ve sonlarını aşmadıklarından emin olmalarına bağlı olarak giderek daha fazla yönlendirileceğini düşünüyorum.”

Kripto yatırımları

Ayrıca, Mack, amiral gemisi kripto para ünitesinin 2021’in sonundaki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan neredeyse 69.000 $’dan %70’in üzerinde gerçek olduğunu gösteren devam eden piyasa düzeltmesine karşın hala Bitcoin’e ( BTC ) sahip olduğunu açıkladı.

Mack, aile ofisinin dijital varlıklarda kimi konumları varken, kripto para ünitelerine maruz kalan birtakım hedge fonlarına yatırım yaptığını da kelamlarına ekledi.

Özellikle, eski yönetici, kripto teşebbüsü Omega One aracılığıyla uzun müddettir dijital varlıklara yatırım yaptı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/