Teknoloji

Ripple’ın jetonu yakında 0,40 doları geri alabilir mi?

XRP boğaları, Ripple’ın piyasa belirsizliğine karşın yeni fiyat düzeylerini hedefleyen mahallî tokeni ile ivme kazanmış görünüyor. Bilhassa haftanın başında, XRP ayıları, FTX kripto para borsası krizinin serpintilerine reaksiyon gösteren varlıkta üstünlük sağlamış üzere görünüyordu.

Ripple’ın jetonu yakında 0,40 doları geri alabilir mi?

Mevcut durumda XRP, Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) davasında olumlu bir gelişme olmamasına karşın geçen hafta neredeyse %10 bedel kazanarak 0,38 dolardan süreç görüyor.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRPXRP yükseliş ivmesini tekrar kazandı

Ripple evvelki haftalarda bir ralli sürdürmüş olsa da, varlığın son karı, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un yorumlarına bağlanabilir. Garlinghouse’a nazaran Ripple, ticari müşterilere hizmet veren FTX’e ilişkin şirketlerle ilgilenebilir.

Bu, yöneticinin FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in şirketin bir kurtarma planı için iflas müracaatında bulunmasından iki gün evvel ulaştığını açıklamasından sonra geldi.

“Konuşmamın bir kısmı, likiditeye muhtaçlığı olup olmadığıydı, tahminen onun satın aldığı yahut sahip olduğu ve bizim sahip olmak isteyebileceğimiz işler vardır. Bunlardan kimilerini ondan alır mıydık? Bunun katiyetle masada olduğunu düşünüyorum” dedi.

Garlinghouse yorumlarının yanı sıra, XRP’nin yükseliş ivmesi SEC davasındaki olumlu gelişmeden kaynaklandı. Örneğin, token , mahkeme liderinin Ripple’ı destekleyen dostça brifingleri onaylamasının akabinde yaklaşık %10 ralli yaptı.

XRP fiyat analizi

XRP fiyat tahlili, piyasa kıymetine nazaran yedinci sıradaki kripto para ünitesi için yükseliş eğilimi gösteriyor. Bilhassa boğalar, kısmen FTX döviz krizi nedeniyle ortaya çıkan düşüş eğilimini geçersiz kıldı.

Mevcut fiyatta, XRP 0,38 $ direnç düzeyini kırdı. 0,40 doları hedeflemek için XRP’nin 0,38 dolar düzeyini tutması gerekiyor. Ayrıyeten, kritik 0,39 dolarlık durumun aşılması, varlık için bir kırılma seansına işaret edebilir.

Boğalar, 0,40 $’daki çıkarları sürdürürse, XRP 0,45 $’a gözünü diktiği için düzey yeni bir direnç durumu oluşturacak. Öte yandan, XRP 0,38 Dolar’daki kazanımlarını tutamazsa, token 0,35 Dolar’da takviye bulabilir.

XRP’nin 0,40 doları hedeflemesiyle düzey, tokenin topluluk projeksiyonuyla birebir hizada. CoinMarketCap’teki XRP topluluğu, tokenin 31 Aralık 2022’ye kadar 0,4 dolardan süreç göreceğini kestirim ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking