Telefon

Samsung Android 13 güncellemesi alacak aygıtlarını açıkladı

Samsung, son birkaç haftadır farklı bölgelerdeki birden fazla akıllı telefon için Android 13 tabanlı One UI 5.0 beta programını sunmaya başladı. Lakin şirket, uygun aygıtların listesini şimdi açıklamadı ve kullanıma sunma planını güncellemedi. Lakin buna karşın tanınan modeller için Android 13 haberleri son süratte gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy A53 için Android 13 güncellemesi!

Şirketin tam güncelleme planlarını duyurmasından evvel, 2023’ten evvel Android’in en son sürümüne erişebilecek telefonların detaylarını veren bir rapor ortaya çıktı. Gelin, One UI 5.0 kararlı güncellemesini birinci alacak olan Samsung telefonlarına bir göz atalım.

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora nazaran Samsung, 2022’nin sonuna kadar amiral gemisi akıllı telefonlarının iki kuşağını Android 13 tabanlı One UI 5.0 kararlı sürümüne güncelleyecek. Kelam konusu aygıt Galaxy A53’ten diğeri değil. Bu doğruysa, A53, amiral gemilerinin yanı sıra en son Android güncellemesini alan birinci A serisi telefon olacak.

Bunun dışında, 2023’ten evvel Android 13 kararlı güncellemesini alacağı söylenen Samsung telefonların listesi.

Galaxy Z Katlama 4
Galaxy Z Katlama 3
Galaxy Z Flip 4
Galaxy Z Flip 3
Galaxy S22 Ultra
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S22 Artı
Galaxy S21 Artı
Galaxy S22
Galaxy S21
Galaksi A53

Bu rapora nazaran Samsung’un güncelleme planı yeterli görünse de şirket aslında Oppo’nun gerisinde kalıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom