Telefon

Samsung, Android 13 güncellemesinde gösteri yapmaya hazırlanıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un güncelleme konusundaki başarısı adeta parmak ısırtıyor. Birkaç sene öncesine kadar bu mevzuda kara listede olan lakin yaptığı ataklar sayesinde Android dünyasının tartışmasız en süratli güncelleme veren şirketi pozisyonuna yükselen Samsung, bu hususta bir numara olarak gösterilen Apple ile yarışabilmek için de elinden geleni yapıyor.

Yıl başında yaptığı açıklamayla, amiral gemisi olsun olmasın tüm Galaxy modellerine en az 3 sene One UI en az 5 sene de güvenlik güncellemesi kelamı veren Samsung, sonraki süreçte bu kelamını bir sefer daha yenilemiş ve amiral gemisi modelleri için One UI güncelleme mühletinin en az 4 yıl olacağını lisana getirmişti.

Samsung, Android 13 güncellemesinde gösteri yapmaya hazırlanıyor

Bugüne kadar yaptığı çalışmalarla kelamını tutma konusundaki kararlılığını gözler önüne seren Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini servis etmeye devam ediyor. Birinci etapta Galaxy S22 serisi ile yola başlayan şirket, daha sonra ise Galaxy Z modellerini radarına almış ve bunun akabinde da rotasını Galaxy S21 serisine çevirmişti.

Bu süratli girişini 2023 yılında da sürdürmeye kararlı olan Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Note serisi de dahil olmak üzere pek çok eski amiral gemisi için Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini servis etmek için adeta vakitle yarışıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking