Telefon

Samsung dosta itimat düşmana kaygı salmaya devam ediyor

Samsung yazılım dayanağı konusunda son yıllarda inanılmaz bir dönüşüm yaşadı. Çok değil, 4-5 sene öncesine kadar Güney Koreli teknoloji devinin en çok eleştirildiği bahis, akıllı telefon modellerine kâfi yazılım takviyesini vaktinde ve eksiksiz olarak vermemesiydi. Gerçekten de Samsung’un amiral gemisi sınıfına dahil olan ve şimdi çıkışının üzerinden 2 sene bile geçmemiş olan telefonları, yeni sürüm kapsamının dışında bıraktığına çokça şahit olmuştuk.

Bununla birlikte son birkaç senede şirkete ne olduysa, güncelleme konusunda en başarılı isimlerden biri haline geldi.

Samsung dosta itimat düşmana kaygı salmaya devam ediyor

Nitekim en kıymetli amiral gemisi modellerine Android 13 takviyesini çoktan sunan şirket, artık de birer ikişer orta segment modelleri için bu çalışmaları tamamlıyor. Güney Koreli teknoloji devinden gelen son haberler ise bu sefer Galaxy A73 5G modeline sahip olan akıllı telefon kullanıcılarını ilgilendiriyor.

Samsung’dan yapılan açıklamaya nazaran, Galaxy A73 5G modeli için Android 13 güncellemesine başlanıldı. Birinci olarak Malezyalı kullanıcıların ulaşacağı bu güncelleme paketi, peyderpey öbür bölgelere de servis edilecek. Her ne kadar şu an için A73 güncellemesinin ne vakte kadar tamamlanmış olacağına dair bir tarih verilmese de, genel kanı Kasım ayı içerisinde bu işin çözüleceği istikametinde. Bakalım Samsung’un Android 13’ü getirerek sevindireceği bir sonraki kullanıcı kümesi kim olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!