Teknoloji

Samsung Galaxy A04S Tanıtıldı, İşte Özellikleri

Samsung, geliştirilmiş kamera özellikleri, geniş 6.5” inç sonsuz V ekranı, 5000 mAh’lık bir günden fazla devam edebilen bataryası, sekiz çekirdekli güçlü işlemcisiyle yeni Galaxy A04S’i tanıttı. Yeni Galaxy A04S, artırılabilir depolama seçenekleri ve yapay zeka (AI) dayanaklı güç tasarrufu ve güvenlik özellikleriyle beklentilerin de ötesinde bir taşınabilir tecrübe sunuyor. Ayrıyeten, One UI Core 4 orta yüzü ile tema özelleştirme, widget önerme, kapalılık göstergesi, müsaade paneli, Quick Share üzere özellikleri de kullanıcılara sunuyor.

Yeni Galaxy A04S, gelişmiş 50 MP kamerası ile kullanıcıların en pahalı anlarını daha net ve daha canlı görünüme sahip fotoğraf ve görüntüler ile ölümsüzleştiriyor. Doğal art plan bulanıklaştırma efekti ile porte çekimlerinde üst düzey bir odaklanma sunuyor. Serinin uçtan uca sonsuz V ekranı (HD+ 720×1600) ise 6,5 inçlik ekran genişliğiyle tam ekran ve üst seviye bir imaj tecrübesi sunuyor. Kullanıcılar, oyun, fotoğraf ve görüntü çekimi, çoklu vazife idaresi üzere süreçleri kolay bir halde gerçekleştirebiliyor.

Galaxy A04S’in 8 çekirdekli yeni işlemcisi, oyun, çoklu-görev yürütme ve öteki bütün süreçler için daha çok sürat ve en az gecikme sunarken, yeni işlemci ile daha süratli ve eşsiz bir kullanıcı tecrübesi yaşatıyor. Sesleri eksiksiz ve yüksek düzeyde duymayı sağlayan Dolby Atmos ses dayanağı ise kullanıcıları sahnenin içine çeken sinematik ses kalitesiyle hem oyun oynarken, hem de görüntü izlerken harikulade bir ses tecrübesi yaşatıyor.

Ram Plus özelliğine sahip yeni Galaxy A04S, sanal RAM kapasitesi yükseltilerek; uygulamaları daha süratli başlatabilmeye de imkan sunuyor. Kullanıcılar, böylelikle muhtaçlık duyduklarında aygıtın çoklu vazifeleri yürütme performansını anında güçlendirebiliyor. Ayrıyeten, 1 TB’ a kadar ek depolama alanı sunan microSD kart ile saklamak istedikleri içerikler için daha fazla alan kazanabiliyor. Yeni Galaxy A04S’in uzun ömürlü, yaklaşık bir tam gün kullanım sunan 5000 mAh’lik güçlü bataryası ve 15W Adaptif Süratli Şarj özelliğiyle kullanıcılar işlerini yarım bırakmadan süratlice halledebiliyor.

6.5” inç boyutunda sonsuz V ekran ile 90Hz ekran yenileme suratına sahip yeni Galaxy A04S, akıcı ve yumuşak ekran kaydırma ve ekran geçişleri ile eşsiz bir ekran tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten çevrimiçi süreçlerde ve içerik seyrederken kesintisiz bir imaj tecrübesi yaşatıyor. Parlak plastik art yüzeyi ile birbirinden şık olan Siyah, Beyaz ve Bakır olarak 3 farklı renk seçeneğiyle sunulan Galaxy A04S, 50MP’lik yüksek çözünürlüklü, net görünüme sahip görseller çekebilen bir ana kameraya sahip.

50MP’lik kamera sayesinde kullanıcılar, kırpılan fotoğraflarda istedikleri nesneleri ön plana çıkarabiliyor. Ayrıyeten, 2MP’lik derinlik kamerası ve yapay zeka (AI) dayanağı ile doğal bulanıklaştırma ve aydınlatma efektlerini çarçabuk gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar, dilediklerinde yeni Galaxy A04S’in çeşitli art plan efektlerini de kullanabiliyor. Galaxy A04S, üçüncü art kamerası olan 2MP’lik makro kamerası ile de 4 cm’e kadar yakınlıktaki çekimlerde, fotoğrafı çekilen her nesnede, en ince ayrıntıları yakalamaya imkan sunuyor. Galaxy A04S’te dahili depolama seçenekleri 64 ve 128 GB’lık versiyonlarla sunulurken, Micro SD Kart ile 1 TB’a kadar genişletilebiliyor.

Yeni Galaxy A04S, Samsung’un güçlü Knox güvenlik platformu ile birlikte geliyor. Çok katmanlı güvenlik sistemi sayesinde kullanıcıların onayı dışındaki erişimleri tespit ederek aygıttaki bilgileri koruyor. Ayrıyeten ferdî belgeleri, son kulanım tarihi ve kullanılabilir evraklar üzere ayrıntıları kayıt altında tutarak, inançlı bir formda paylaşılabilirliğini sağlıyor. Yeni Galaxy A04S, biyometrik parmak izi okuyucusuna sahip bulunuyor. Yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve görüntüleri süratli ve basitçe paylaşmaya imkan sunan Quick Share özelliği, kişiselleştirilebilen temalar, kapalılık göstergesi ve müsaade paneli üzere daha güçlü güvenlik donanımları ile kullanıcıların her an inançta ve temasta olması sağlanıyor.

Yeni Galaxy A04S, Türkiye’de 26 Eylül 2022 tarihinden itibaren; Siyah, Beyaz ve Bakır renk seçenekleri;  64 ve 128 GB’lık depolama alternatifleriyle kullanıcılara sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!