Telefon

Samsung Galaxy A14 5G’nin özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Giriş düzeyi akıllı telefon modeli denildiğinde akla gelen birinci isimlerden biri olan Samsung, son vakitlerde bu sınıf üzerindeki çalışmalarını ağırlaştırdı. Tabi Samsung’un ilgisinin bu alana kayması, duyumların da peşi sıra gelmesine neden oluyor. Hakkında kıymetli bilgiler paylaşılan son akıllı telefon modeli ise Galaxy A14 5G oldu.

Eğer tezler doğruysa bu telefon karşımıza 6,8 inç büyüklüğünde 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde PLS LCD ekranla gelecek. 90Hz ekran yenileme suratına sahip olması beklenen telefonun 258ppi’lik bir piksel bedelinin olacağını da belirtelim.

Samsung Galaxy A14 5G’nin özellikleri sızdırılmaya devam ediyor

Gücünü sekiz çekirdekli Exynos 1330 yonga setinden alacak olan telefon bu işlemci kümesini 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 4GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek. Telefonun art yüzeyine baktığımız vakit bizleri burada 50MP + 2MP + 2MP’den oluşan 3’lü bir yapının karşılayacağını belirtelim. Ön yüzeyde ise 13MP’lik tek bir sensör bulunacak.

Parmak izi okuma sensörü, telefonun yan tarafında bulunan güç düğmesinin üzerine konumlanacakken, 3,5mm jak girişi üzere eskimeyen teknolojileri de tekrar bu telefonda göreceğiz. Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alması beklenen telefonun 15W süratli şarj teknolojisini destekleyeceğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking