Telefon

Samsung Galaxy A54 kamerası ile meydan okuyacak!

Samsung ile ilgili sızıntıların sağlam bir geçmişine sahip olan GalaxyClub’dan yeni bir rapor, yaklaşmakta olan Galaxy A54’ün 50MP ana kameraya sahip olacağını gösterdi. Güney Koreli teknoloji devinin yaklaşmakta olan aygıtı hakkında ne yazık ki şimdi bunun dışında çok bir bilinen yok. Kelam konusu son rapor da megapiksel sayısı dışında öteki bir detay vermiyor.

Samsung Galaxy A54 kamerası ile meydan okuyacak!

İlk başta, Galaxy A52 ve A53’ün her ikisinin de 64MP ana kameraya sahip olduğu göz önüne alındığında, bu bir kamera düşürmesi olarak karşımıza çıkıyor. Lakin hepimizin bildiği üzere, megapiksel sayısı her şey manasına gelmez. Bu kapsamda 50MP sensöre geçiş bir yükseltme sinyali verebilir. Galaxy A52 ve A53’te kullanılan mevcut 64MP sensör bilhassa büyük olmayacak. Samsung’un kimi Galaxy A akıllı telefonlarına üst seviye özellikler ekleme siyaseti, A54’ün daha büyük, daha yetenekli bir 50MP ana sensöre sahip olacağı manasına gelebilir. Aygıt, Galaxy S22 ve S22+ ile tıpkı kamerayı çok düzgün kullanabilir, lakin bu yalnızca bizim varsayımımız.

Galaxy A53’ün ömür döngüsünün bitmesine yaklaşık altı ay daha var, bu nedenle çıkış tarihi yaklaştıkça A54 hakkında mutlaka daha fazla şey duyacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi