Telefon

Samsung Galaxy A54’ün özellikleri sızmaya devam ediyor

Samsung, hakikaten eşine az rastlanır bir teknoloji markası. Her ne kadar şirket daha çok akıllı telefon pazarındaki atılımlarıyla dikkat çekse de, bilindiği üzere buzdolabından televizyona, akıllı saatten tablete onlarca farklı alanda faaliyet gösteren bir isim. Üstelik Güney Koreli teknoloji devinin bu alanların pek birçoklarında başa oynadığını da belirtmek gerekir.

İşte bu kadar ağır bir gündeme sahip olmasına karşın her gün yeni bir akıllı telefon haberiyle karşımıza çıkan Samsung, bu kere de Galaxy A54 modeliyle isminden bahsettirdi. Bu yılın başlarında tanıtılan Galaxy A53 modelinin devamı niteliğinde olması beklenen yeni telefonun art yüzeyinde yer alacak olan kameranın 50MP’lik bir sensör olacağı katılaştı.

Samsung Galaxy A54’ün özellikleri sızmaya devam ediyor

Her ne kadar Galaxy A53 modelinin ana kamerası 64MP olsa da, şimdi yeni modelde bir gerileme yaşandığını söylemek için erken zira bilindiği üzere “MP” kamera kalitesini tek başına belirleyen bir öge değil.

Öte yandan sızıntılara nazaran aygıtın birkaç kıymetli özelliği daha ortaya çıktı. Buna nazaran Galaxy A54 gücünü Exynos 1380 yonga setinden alacak. 6,5 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip olması beklenen telefonun ön yüzeyindeki 32MP’lik selfie kamerası ise, aygıtı ön plana çıkaran en kıymetli ayrıntı olarak gösteriliyor. Haberimizi noktalamadan evvel Galaxy A54’ün 2023 yılının başlarında tanıtılacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!