Teknoloji

Steam’de haftanın en çok satan oyunları muhakkak oldu

Oyun dünyasının nabzını tutmak istiyorsanız, birinci bakmanız gereken yer hiç kuşkusuz Steam olmalıdır. Sahip olduğu milyonlarca kullanıcı ve gerçekleştirilen milyar dolarlık oyun satışları sayesinde oyun dünyası için vazgeçilmez bir isim olan Steam, öteki bir taraftan da epeyce enteresan istatistiklerin de adresi pozisyonunda. Oyunseverlerin en sevdiği listelerin başında ise en çok satanlar sıralaması geliyor. Pekala geçtiğimiz haftanın en çok satılan oyunu hangisi oldu dersiniz?

Yapılan açıklamalara nazaran, uzun müddettir listede olan lakin bir türlü liderliği ele geçiremeyen EA Sports FIFA 23 sonunda en çok satılan oyun olmayı başardı. Onu takip eden isimse oynamasının fiyatsız olduğu lakin içerisindeki kimi aktiviteler nedeniyle oyunseverlerin önemli paralar ödediği Counter-Strike: Küresel Offensive oldu.

Steam’de haftanın en çok satan oyunları aşikâr oldu

Listenin üçüncü sırasına baktığımız vakit Need for Speed Heat’i görüyoruz. Onu takip eden isimse neredeyse 10 aydır en çok satan oyunlar listesinde olan fakat bu hafta 16 basamak birden üst çıkarak 4. Sırayı alan Naraka: Bladepoint geliyor. Geçtiğimiz haftanın 2 numarası olan Apex Legends ise, bu haftayı 3 sıra birden gerileyerek 5. sırada tamamlamış. Liste bu türlü uzayıp gidiyor lakin bilhassa Kasım ayının yaklaşması ve Black Friday çılgınlığının ayak seslerinin duyulmasıyla birlikte, ilerleyen günlerde listenin çok daha farklı formlarda değişebileceği varsayım ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom