Telefon

Samsung Galaxy M04’ün fiyatı ve kimi özellikleri sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Samsung, her kategoriden piyasaya sürdüğü onlarca modelle bilinen bir şirket. Her ne kadar son vakitlerde bilhassa bütçe dostu akıllı telefonlar sınıfında Çinli şirketlerle ağır bir gayrete girişmiş olsa da, tekrar de bu alan da dahil olmak üzere tüm segmentlerde ki Samsung tesiri yadsınamaz. İşte bir taraftan pazar hissesini korumak başka taraftan ise kullanıcı tercihlerindeki yerini sağlamlaştırmak isteyen Samsung, Galaxy M04 modelini en kısa vakitte satışa sunmak istiyor.

Şirkete yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere nazaran gücünü MediaTek Helio G35 yonga setinden alacak olan telefon, bu işlemci kümesini 3GB ve 8GB olmak üzere epeyce farklı iki RAM ünitesiyle destekleyecek. Tabi ortadaki bu bariz farkın temelinde ise telefonun olabilecek en uygun fiyatla satışa sunulabilmesi isteği yatıyor.

Samsung Galaxy M04’ün fiyatı ve kimi özellikleri sızdırıldı

Fiyat derdi nedeniyle 5G teknolojilerinden yoksun kalacak olan Galaxy M04, kutudan 4G takviyesi ve Android 12 işletim sistemiyle çıkacak. Ekran boyutu hakkında şimdilik bir bilgi bulunmasa da telefonun 720 x 1600 piksellik bir ekran çözünürlüğüne sahip olacağı konuşuluyor.

Arka yüzeyinde ikili bir kamera kurulumuyla geleceği varsayım edilen aygıtın ne bu lensleri ne de selfie kamerası hakkında şimdilik bir bilgi yok. Lakin şayet söylentiler doğruysa bu telefonu en geç Ocak 2023 içerisinde görmüş olacağız. Birinci etapta Hindistan’da satışa sunulacak olan telefonun fiyatı ise 110 dolardan başlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking