Telefon

Samsung Galaxy M14 5G bir sefer daha kendini gösterdi

Akıllı telefon dünyasının en üretken ismi olan Samsung, neredeyse her hafta dünyanın bir bölgesinde portföyüne yeni bir akıllı telefon katıyor. Bu telefonlardan kimileri yalnızca o bölgede satışa sunulurken, kimileri ise küresel pazara erişiyor. İşte Galaxy M14 5G’de Samsung’un üzerinde çalıştığı ve orta segment kategorisine dahil edeceği modellerden biri.

Bugüne kadar pek çok farklı sızıntı ile karşımıza çıkan bu modelin son bilgileri ise Geekbench platformundan geldi. Bu platformda performans testlerine tabi tutulan Samsung Galaxy M14 5G’nin tek çekirdek testinden 751 puan, çoklu çekirdek testinden ise 2051 puan aldığını görüyoruz. Pek telefon bu puanları hangi özelliklerine borçlu?

Samsung Galaxy M14 5G bir defa daha kendini gösterdi

Bugüne kadar gelen sızıntılardan anladığımız kadarıyla Galaxy M14 5G gücünü Exynos 1330 yonga setinden alıyor. Lakin telefonun nasıl bir RAM + dahili depolama alanı kombinasyonuyla desteklendiği konusunda şimdilik net bir bilgi yok. Öte yandan ekran cephesinde tercihini 6,8 inç Full HD+ panelden yana kullanan aygıtın art yüzeyindeki ana kameranın ise 50MP olacağı bilgisi mevcut. Selfie severler için ön yüzeyinde 16MP’lik bir kamera bulunduracak olan telefonun elektriksel gücünü ise 5.000mAh’lık bataryasından alması bekleniyor. Son olarak her ne kadar telefonun çıkış tarihinin hayli yakın olduğu düşünülse de, tam olarak ne vakit tanıtılacağına ait net bir tarihin olmadığını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking