Telefon

Samsung, Galaxy S serisini gözden çıkarmış olabilir mi?

Amiral gemisi akıllı telefon modelleri denildiğinde akla gelen birinci serilerden biridir Galaxy S. Yıllardır akıllı telefon kullanıcılarına birbirinden güçlü modeller sunan ve her vakit için en çok tercih edilen aygıtlardan birçoğunu bünyesinde bulunduran bu seri, şu sıralar hayli sıkıntı bir devirden geçiyor.

Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi Samsung için, katlanabilir akıllı telefon kesimi her geçen gün biraz daha değerli bir hale bürünüyor. Bu durumun gerisinde yatan temel sebepse elbet Samsung’un bu dalda şu an için rakipsiz olması. Tabi bu daima bu türlü devam eder mi bilinmez. Üstelik şimdi Apple’ın bu bölüme giriş yapmadığını da hatırlatalım. Lakin Samsung, anlaşılan en büyük rakibi bu pazara sızmadan pazar hissesini garanti altına almak istiyor.

Samsung, Galaxy S serisini gözden çıkarmış olabilir mi?

Samsung’a yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere nazaran, Güney Koreli teknoloji devi tam da bu sebeplerden ötürü Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5 modellerine başka bir değer verecek. Sızıntılar doğruysa ve şayet Samsung bu aygıtlarla birlikte katlanma izi ve menteşe kalitesi üzere birtakım temel problemleri kökten çözmeyi başarırsa, 2024 yılında tanıtılacak olan Galaxy S serisi amiral gemisi olma özelliğini kaybedebilir.

Bunun manası, şayet kelam konusu beklentiler gerçekleşirse, Galaxy S serişi 2023 yılında son sefer markanın en güçlü aygıtları olarak podyuma çıkar ve 2024 yılından itibarense orta segment için üretilmiş donanımlarla yoluna devam eder. Tabi böylelikle bir periyot de kapanmış olur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking