Telefon

Xiaomi 13 serisinin hem fiyatı hem de özellikleri sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Xiaomi, olağan kurallar altında 2 Aralık tarihinde Xiaomi 13 serisini tanıtacaktı. Lakin Çin’in eski başkanının hayatını kaybetmesi üzerine ülkedeki tüm etkinlikler ertelenince Xiaomi’nin tanıtımı da ertelenmiş oldu. Şirket tarafından sabah saatlerinde yapılan son açıklamayla birlikte aktifliğin yeni tarihinin 8 Aralık olduğu duyurulurken, duyum kanalları elini çabuk tutarak bu telefonun hem bilinmeyen birtakım özelliklerini hem de fiyatlarını sızdırdı.

Gelen son bilgilere nazaran serinin standart modeli olan Xiaomi 13, işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı üniteleriyle destekleyecek.

Xiaomi 13 serisinin hem fiyatı hem de özellikleri sızdırıldı

Xiaomi 13 Pro modelinde ise 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçeneklerini göreceğiz. Her iki telefonun da gücünü Qualcomm’un yeni amiral gemisi yonga seti Snapdragon 8 Gen 2’den alması beklenirken, Xiaomi 13 modelinin başlangıç fiyatı 612 dolar olacak.

Daha âlâ kamerasıyla dikkat çekecek olan Xiaomi 13 Pro modelinin ise 797 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı argüman edildi. Bu sızıntıların hakikat olup olmadığını ise 8 Aralık’ta gerçekleşecek aktiflikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking