Telefon

Samsung Galaxy S23 görselleri sızdırıldı!

Android dünyasının en büyük isimlerinin başında gösterilen Samsung, amiral gemisi modelleri için çalışmalarını hızlandırdı. Her yılın birinci çeyreğinde sahne alan seri hakkında şu ana kadar birçok bilgi elimize ulaştı. Son olarak serinin görselleri gün yüzüne çıktı.

Galaxy S23 görselleri, alt alta sıralanmış üçlü kamera dizilimini gösteriyor

Önemli kaynaklara nazaran 1 Şubat’ta sahne alacak olan seri, Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’dan oluşacak. Sızdırılan Galaxy S23 görselleri, seriye ait kıymetli detaylar barındırıyor. selefindeki üzere alt alta dizilmiş kameralar bulunan seride 4 farklı renk dikkatleri çekiyor.

Galaxy S23 görselleri, Ultra modelinin daha köşeli bir dizayna sahip olacağını gözle önüne seriyor. Modellerin sağ tarafında ses düzeyi düğmesi ve açma-kapama tuşu yer alırken art panelin alt kısmında Samsung ismine yer verilmiş görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde serinin tanıtım afişleri gün yüzüne çıkmıştı. 91Mobiles’in ortaya çıkardığı görseller Galaxy S23 Ultra modelinin imza rengi yeşil, Galaxy S23+ modelinin imza rengi pembe olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten Galaxy S23+’ın art dizaynının Galaxy S23 Ultra ile benzerlik göstermesi dikkatleri çekmişti.

Ayrıca modellerin fiyatları da yavaş yavaş şekilleniyor. SamMobile, şirketin Galaxy S23‘ü Galaxy S22 ile aynı fiyata kullanıcıların karşısına çıkarmayı planladığını sav etti. Buna nazaran yeni Galaxy modelleri birinci etapta selefiyle tıpkı fiyat etiketlerini benimseyecek.

Samsung Galaxy S23 serisi argüman edilen fiyatı

  • Galaxy S23 fiyatı: 799 dolar
  • Galaxy S23 Plus fiyatı: 999 dolar
  • Galaxy S23 Ultra fiyatı: 1199 dolar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al