Telefon

Samsung Galaxy S23 serisi hakkında son dakika ayrıntısı

Samsung Galaxy S23 serisinin lansmanı yaklaşırken, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonlarla ilgili yeni raporlar ve söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Artık ise son sızıntı, yeni aygıtların dizaynıyla ilgili kimi değişik ayrıntıları ortaya koydu.

Samsung Galaxy S23 serisi hakkında son dakika detayı

Tanınmış bir kaynak olan Ice Universe, Gaaxy S23 serisi için yeni kollayıcı kapak fotoğraflarını online olarak paylaştı. İmgelerde, temel Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve hatta Galaxy S23 Ultra için kasaları açıkça görebiliyoruz. Son CAD render sızıntılarına dayanarak, birinci iki modelde bu sefer kamera darbeleri yok üzere görünürken, Galaxy S23 Ultra modelinde yükseltilmiş bir tasarım karşımıza çıkıyor.

Aksesuar üreticilerinin, piyasaya sürülen yeni akıllı telefonların yanı sıra kasayı piyasaya sürmeleri gerektiğinden, bir aygıt resmi olarak duyurulmadan evvel bile eser ürettiği düşünüldüğünde, kasa sızıntısı şaşırtan değil. Görsellere bakıldığında, Galaxy S23 serisinin öncekilerle neredeyse tıpkı olan tek tip bir tasarım lisanına sahip olduğu açıkça görülüyor. Bu, S22 Ultra ile birebir kamera kurulumuna sahip olan S23 Ultra ile daha besbelli denebilir. Art tasarım evvelki jenerasyona emsal görünse de bu, kameraların gerçek özellikleriyle ilgili bir gösterge değil. Bu nedenle, S23 serisi ile pano genelinde yükseltmeler görebiliriz. Evvelki raporlara nazaran, Galaxy S23 Ultra’nın Güney Koreli teknoloji devinin art tarafında 200 megapiksel kamera sensörüne sahip birinci el aygıtı olduğuna inanılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi