Telefon

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları muhakkak oldu!

Samsung, 1 Şubat tarihinde 2023 yılının merakla beklenen Android amiral gemisi serisini tanıtacak. Teknoloji devi şirket, yeni tanıtacağı seride fiyat konusunda hala karara varamamış durumda. O denli ki bu nedenle tanıtım tarihi konusunda da birçok sefer fikir değişikliği yapmıştı. Bugün ortaya çıkan bilgilere nazaran Samsung, Galaxy S23 serisindeki bir modelde fiyat artışı yapacak. Pekala, Samsung Galaxy S23 modellerinin fiyatları ne kadar olacak? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları

Teknoloji devi Samsung, yeni tanıtacağı Galaxy S23 serisinde Apple taktiği uygulayacak. Geçen yıl tanıttığı Galaxy S22 serisinde satışları aleyhine çevirmemek için fiyat artışı yapmamıştı. Ama artan maliyetlerin de doğrultusunda nedeniyle kaliteli lakin değerli politikası uygulayacak.


temsili görsel

Samsung’un yeni tanıtacağı Galaxy S23 serisindeki üç modelde de fiyat artışı yaşanmayacak. Modeller ortasında yalnızca Ultra için yüzde 10 ila 20 ortasında bir fiyat artışı olacak. Galaxy S23 modelleri için belirtilen fiyatlar ise genel olarak formda:

  • Galaxy S23 fiyatı: 799 dolar
  • Galaxy S23 Plus fiyatı: 999 dolar
  • Galaxy S23 Ultra fiyatı: 1249 dolar

Samsung Galaxy S23 Ultra, 4nm üretim sürecinden geçen Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak. İşlemci; bir adet 3.2 GHz suratında Cortex-X3, dört adet 2.8 GHz suratında Cortex-A715 ve üç adet 2.0 GHz suratında Cortex-A510 çekirdeklerine sahip.

Telefonun art panelinde 200 Megapiksel ana, 108 Megapiksel geniş açılı, 12 Megapiksel telefoto ve 12 Megapiksel makro kameraya sahip olacak. Ek olarak ön tarafta da bir adet 12 Megapiksel özçekim kamerası yer alacak.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni seriden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking