Telefon

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın bataryası kanlı canlı görüntülendi!

Yaklaşan Samsung Galaxy S23 Ultra ile ilgili en son söylenti, ünlü kaynak Ice Universe’den geliyor. Kaynaktan gelen sızıntılar sayesinde telefonun 5.000 mAh pilinin kanlı canlı imajlarına sahip olduk.

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın bataryası kanlı canlı görüntülendi!

Pil hücresi, pilin bu tarafında gerçek hücre kapasitesi gösterilmese de, sertifika usulü bir listeden alınmış üzere görünüyor. S23 Ultra’nın görsel olarak evvelki modelle birebir olması bekleniyor ve geçen ay 25W şarj takviyesi ile onaylandı. Diğer raporlarda S23 Ultra’nın, önde f/1.7 diyafram açıklığına sahip 1/1.3” sensörde 0.6µm piksele sahip olduğu düşünülen ana kamerası için orijinal bir Samsung ISOCELL 200MP sensör getireceği söyleniyor. 10MP periskopun geçen yılki S22 Ultra’dan devralınması bekleniyor. Ön tarafta 6.8 inç 1440x3088px AMOLED ekran ve daha geniş bir tarama alanını kapsayan daha süratli bir parmak izi tarayıcı yer alacak.

Cihaz şimdiden ziyadesiyle merak uyandırdı diyebiliriz. Bu kapsamda Güney Koreli teknoloji devi kullanıcılarının beklentilerini yükseltmeye devam ediyor. Kelam konusu aygıt daha ne üzere özellikler sunacak bekleyip göreceğiz. Şu anda aygıt ile ilgili bilinenler epey kısıtlı lakin yakında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Sİz Samsung Galaxy S23 Ultra’nın bataryası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!