Teknoloji

TOGG birinci şarj istasyonunu kurdu!

TOGG uzun müddettir Türkiye gündeminden düşmeyen bir ayrıntı. Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası ile ilgili neredeyse her gün yeni bir bilgi gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni bir haber daha gündeme bomba üzere oturdu. Elektrikli araba şarj şirketi Trugo, birinci şarj istasyonunu resmen kurdu.

İstanbul-Ankara otoyolu üzerine kurulan istasyon, tüm elektrikli arabalara hizmet verecek biçimde tasarlandı. Türkiye’nin merakla beklediği TOGG ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

TOGG birinci şarj istasyonunu kurdu!

TOGG’un şarj istasyonu iştiraki olarak kurulan Trugo, birinci şarj istasyonunu resmen kurduğunu duyurdu. Trugo’nun Twitter’daki resmi hesabından yapılan açıklamada, şu an için 6 şarj portunun yerleştirildiği belirtildi.

Tweette “”Dördü 180 kW, ikisi 300 kW üzeri, toplam 6 adet şarj cihazımızı, İstanbul ve Ankara ortasındaki en değerli geçiş noktası olan Bolu HighWay Dinlenme Tesisi’ne kurduk. Tüm elektrikli araç kullanıcıları bu aygıtları pek yakında kullanabilecek.” tabirleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi