Telefon

Samsung yeni bombası için tarih verdi!

Samsung, geçen Ekim ayında W22 5G‘yi tanıttı ve artık ise cihazn halefi W23 5G için tarih verildi. Şirket bu aygıtı 21 Ekim’de Çin’de lokal saatle 19.00’da tanıtacak. Son devirler Güney Koreli teknoloji devi için epeyce ağır geçti diyebiliriz. Bu kapsamda şirket çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Samsung yeni bombası için tarih verdi!

Samsung şimdi W23 5G hakkında hiçbir şey açıklamadı, lakin W22 5G, Çin pazarı için Galaxy Z Fold3 5G’nin özel bir versiyonu olduğundan, W23 5G’nin de Galaxy Z Fold 4’ün bir versiyonu olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Sızan bir poster, Samsung’un muhtemelen Çin için Galaxy Z Flip 4’ün özel bir çeşidi olacak olan W23 Flip’i piyasaya süreceğini öne sürdü. Hem W23 5G hem de W23 Flip, China Telecom aracılığıyla satılacak.

Önümüzdeki Cuma günü W23 serisinin fiyatlandırması ve bulunabilirliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız. Çünkü şu anda aygıt ile ilgili bilinenler bunlardan ibaret. Son periyotlarda gerek aygıt güncellemelerini sunmak gerekse yeni aygıt tanıtmak olsun Güney Koreli teknoloji devinin ziyadesiyle ağır bir takvime sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şirket merakla beklenen aygıtları hakkında ayrıntıları resmi olarak yayınlamaya da başlayacaktır. Bilhassa lansman yaklaştıkça daha fazla raporun çıkmasını bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!