Telefon

Samsung Galaxy S24 serisinden birinci değerli sızıntılar gelmeye başladı

Duyumlar akıllı telefon dünyasında epeyce büyük bir değere sahipler. Neredeyse her marka ve model için yıl içerisinde yüzlerce farklı sav ortaya atılır. Lakin şayet Samsung Galaxy S serisini ya da bilhassa de iPhone modellerini takip ediyorsanız, duyumun olmadığı yeni bir savın ortaya atılmadığı gün yoktur diyebiliriz.

İşte bazen bu durum öylesine abartılıyor ki, çıkacak telefonun değil çıkacak telefondan sonra gelmesi planlanan bir sonraki telefonun özellikleri hakkında bilgiler veriliyor. İşte bugün tekrar o denli bir sızıntı ile karşı karşıyayız.

Samsung Galaxy S24 serisinden birinci değerli sızıntılar gelmeye başladı

Samsung’a yakınlığıyla bilinen bir duyum hesabı tarafından ortaya atılan argümana nazaran, Galaxy S24 serisinin en güçlü modeli olması beklenen Galaxy S24 Ultra tam 150x yakınlaştırma özelliği ile gelecek. Bilindiği üzere mevcut model olan Galaxy S22 Ultra’da bu bedel 100x ve 1 Şubat tarihinde tanıtılması beklenen Galaxy S23 Ultra’da da bu bedelin değişmesi beklenmiyor. Lakin bir sonraki model olan Galaxy S24 Ultra, son iki telefondan %50 oranında daha yüksek kapasiteli yakınlaştırma pahasına sahip olacak.

Tabi bu bilgi şu an için sırf bir savdan ibaret ve daha Galaxy S23 modellerini bile resmi olarak görebilmiş değiliz. Bu nedenle evvel 1 Şubat’ı atlatalım sonra Galaxy S24 modellerine geri döneriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking