Telefon

Samsung, Galaxy Z Fold 5 modelinde büyük bir sürprize yer verebilir

Akıllı telefon dünyası her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Katlanabilir akıllı telefonların geliştirilmesiyle birlikte apayrı bir serüvene yelken açan bu bölümün liderliğini ise Samsung yapıyor.

Güney Koreli teknoloji devi tarafından geliştirilen Galaxy Z Fold serisi yana gerçek katlanan akıllı telefonlar içerisinde en tanınan model haline gelirken, Galaxy Z Flip modeli ise tüm katlanabilir akıllı telefonlar içerisinde en çok satan aygıt haline geldi. Tabi aygıtların sadece rakipleriyle rekabet halinde olduğunu söylemek hakikat olmaz. Hakikaten Galaxy Z Flip modelinin Galaxy Z Fold modelinden çok daha tanınan olması Samsung’un da çok işine gelmez. Bu nedenle 2023 yılı Galaxy Z Fold serisi için dönüm noktası olabilir.

Samsung, Galaxy Z Fold 5 modelinde büyük bir sürprize yer verebilir

Samsung’un geçtiğimiz yıl ki takvimine bu yıl da bağlı kalacağı düşünülürse, yeni katlanabilir akıllı telefonların tanıtılmasına daha hayli vaktin olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte şimdiden Galaxy Z Fold 5 hakkında çok değerli bir sav var. Şayet gelen bilgiler doğruysa bu sene satışa sunulacak modelde kendine ilişkin bir yuvası olan S Pen görebiliriz.

Galaxy Note serileriyle efsaneleşen S Pen’i bir katlanabilir akıllı telefonda görmek son derece hoş olur. Üstelik bu telefon Z Fold 5 üzere kitap formunda olursa tadından yenmez. Bakalım Güney Koreli teknoloji devi bu bahse ait rastgele bir açıklama yapacak mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al