Teknoloji

Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor!

Kripto para piyasası, Bitcoin ( BTC ) 17.000 doların üzerine çıktıktan sonra piyasaya liderlik ederken bir sefer daha yeşile dönerken, en trend kripto para olarak arama ve popülerlik açısından piyasaya liderlik eden öbür bir dijital varlıktır.

Shiba Inu (SHIB), en trend kripto para haline geliyor!

Aslında, 9 Ocak itibariyle, Shiba Inu ( SHIB ) en tanınan kripto para ünitesidir ve CoinMarketCap’in trend listesinde köpek göğüs tokeni birinci sıradadır, akabinde Bitcoin ve Polygon ( MATIC ) gelir.

SHIB en trend kripto varlığıdır. Kaynak: CoinMarketCap

Toplam piyasa kıymeti 4.88 milyar $ olan token, SHIB’in günde %5’ten fazla artması ve evvelki hafta boyunca ek %8 artarak 0.000008809 $’dan el değiştirmesinin akabinde genel piyasa kıymetine nazaran on altıncı sırada yer alıyor.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

0,0000079$’a düştüğü 28 Aralık’tan bu yana, SHIB’nin fiyatı önemli biçimde arttı. 30 Aralık’tan bu yana, kripto para ünitesi on yeşil günden dokuzunu kaydetmeye devam etti.

Shiba Inu’nun fiyatı, 10 Kasım’dan bu yana kripto para ünitesinin tavanı olarak hizmet veren kritik günlük hareketli ortalama (MA) 50 bariyeri olan 0,0000087 $’ın ötesine bir an için yükselmeyi başardı.

SHIB jeton yakmaya devam ediyor

Meme belirteci, SHIB yakma web sitesinin, son bir buçuk gün içinde milyonlarca SHIB’nin meyyit adreslere gönderilmesi nedeniyle Shiba Inu yakma oranının %1.300’ün üzerinde arttığını bildirmesinden de yararlandı. Son yirmi dört saat içinde 37.400.646’dan fazla SHIB jetonu yakıldı ve bu mühlet içinde toplam on iki süreç gerçekleşti.

Özellikle, 7 Ocak’ta Shiba Inu ekosistem geliştiricileri, katman 2 blok zinciri Shibarium ağındaki her sürecin SHIB belirtecini yakacağını belirtti. Bu haber, 4 Ocak’ta Shiba Inu’nun BONE jetonunun 2. katman ağ süreçlerini güçlendireceğine dair özgün onayın akabinde yapıldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking