Telefon

Samsung, geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şayet bugün bu kadar büyük bir şirketse, bunun en büyük sebeplerinden biri de bu firmanın yıllar sonrasının planlarının bile bugünden hazır olmasıdır. Tabi vakit içerisinde bu planların değişebileceği, güncellenebileceği yahut farklı sebeplerden ötürü büsbütün iptal edilebileceği her vakit bir ihtimal olarak varlığını koruyacak olsa da, yeniden de bu tip şirketlerin günü birlik kararlarla hareket etmediği kesin.

İşte Samsung’un tanıttığı yeni evrak transferi teknolojisi de tam olarak bu kategoride kıymetlendirilmesi gereken bir gelişme.

Samsung, geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

Dropship ismi verilen yeni evrak transferi uygulaması sayesinde artık Samsung kullanıcıları, karşı tarafın hangi platformu kullandığına dikkat etmeksizin istedikleri evrakları süratlice gönderebilecekler. Bunun manası Galaxy model bir akıllı telefon kullanan bir teknoloji tutkunu, 5GB’lık bir belgeyi iPhone’a ya da direkt bilgisayara kablosuz temas ile süratli bir formda gönderebilecek.

Ancak haberimizin başında belirttiğimiz üzere bu teknoloji bir tıp geleceğe yatırım olduğu için şu basamakta çok da kullanılabilir değil. Hakikaten, Dropship özelliği şu an için Samsung’un alternatif özellikler servisi olan Good Lock içerisinde bulunuyor. Yalnızca One UI 5.0 işletim sisteminde çalışan bu yeni uygulamanın birebir vakitte birinci etapta bir tek Güney Kore’de kullanıma sunulduğunu da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom