Telefon

Samsung iPhone 14 Pro’dan çok daha yeterlisi için kolları sıvadı!

Teknoloji dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Samsung, her yıl olduğu üzere önümüzdeki yılın başında bir sefer daha yeni Galaxy S serisini tanıtacak. Bugüne kadar gelen sızıntılardan anladığımız en değerli şey, Galaxy S23 serisinin Galaxy S22 serisinden yetenek olarak çok da büyük farklar içermeyeceği.

Eğer argümanlar doğruysa ve sızıntılar gerçeği yansıtıyorsa, Galaxy S23 serisindeki en kıymetli farklar, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılması ve kamera özelliklerinin güzelleştirilmesi olacak. Fakat serinin en güçlü ve en yetenekli modeli olması beklenen Galaxy S23 Ultra, bu bahiste kardeşlerinden bile daha fazla öne çıkıyor.

Samsung iPhone 14 Pro’dan çok daha güzeli için kolları sıvadı!

Gelen son sızıntılara nazaran Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S23 Ultra modelinde piyasadaki hiçbir akıllı telefonun sahip olmadığı bir sensör kullanılacak. Bugüne kadar pek çok farklı kaynaktan sızdırıldığı için artık doğruluğuna kesin gözüyle bakılan haberlerden esasen bu telefonda 200MP’lik bir ana kameranın kullanılacağını öğrenmiştik. Yeni bilgiyse, bu kameranın Samsung’un başka markalara sattığı 200MP’lik kamera ile birebir özellikleri taşımayacağı oldu.

Aynı vakitte kıymetli bir lens üreticisi olan Samsung, kesimdeki pek çok firmaya 200M’’lik kameralar satıyor. Lakin satılan bu kameraların mikron piksel boyutlarının 0,64um olduğunu söyleyelim. Şirketin kendi telefonunda kullanacağı kamera ise 0,50um boyutunda. Bunun manası, Galaxy S23 Ultra’da bulunan 200MP’lik kamera rakiplerine nazaran karanlık ortamlarda çok daha başarılı olacak ve zoom konusunda yeteneklerini de azamî düzeye çıkaracak. Bakalım Samsung’un S23 serisi için yapacağı bu atılım, kullanıcıları tarafından kâfi görülecek mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/