Teknoloji

Samsung tek müşterisine 400.000 telefon ve tablet sattı! İşte nedeni…

Teknoloji devi Samsung, dayanıklılığıyla ünlü Galaxy XCover ve Tab Active üzere taşınabilir aygıtları için yeni bir iş müşterisi buldu. Şirket, Samsung Fransa’nın Airbus ve Capgemini tarafından ortaklaşa sponsor olunan konsorsiyumun ortağı olarak seçildiğini duyurdu. Samsung, bu iştirakin bir sonucu olarak, yaklaşık 400.000 çalışanı Galaxy XCover ve Tab Active aygıtlarla donatmak için Airbus ile çalışacak.

Söz konusu güçlü Galaxy aygıtları, Galaxy Xcover 6 Pro akıllı telefon ve Galaxy Tab Active 3 tablet. Bu yıl piyasaya çıkan Xcover 6 Pro, dünyanın en tamir edilebilir telefonlarından biri olurken, Galaxy Tab Active 3 biraz daha eski, 2020’de piyasaya sürüldü. Muhtemelen Airbus, maliyetlerden tasarruf etmek için yeni Tab Active 4 Pro yerine Tab Active 3’ü seçti.

Tek seferde 400.000 taşınabilir cihaz satmak epeyce büyük bir muvaffakiyet. Daha küçük akıllı telefon üreticileri tüketici pazarında bu sayıya ulaşmak için gayret ediyor, lakin Samsung bu yeni iş paydaşlığıyla neredeyse yarım milyon sağlam aygıt satmış olacak. Bu, Koreli teknoloji devini gelecekte yeni güçlü aygıtlar tasarlamaya teşvik edebilir.

Samsung Electronics Fransa tarafından yapılan açıklamada, “bu kritik proje için Samsung’u muteber bir ortak olarak seçtiği için Airbus’a teşekkür etmek istiyoruz. Sağlamlaştırılmış cep telefonumuzun yenilikçiliği, kalitesi ve dayanıklılığı aygıtların tümü Airbus için tercih edilen kriterlerdi” dedi.

Galaxy Xcover 6 Pro ve Galaxy Tab Active 3, IP68 toza ve suya dayanıklılık derecelerine sahip ve MIL-STD-810H uyumlu. Yüksek seviyede onarılabilirliğe sahipler ve her iki aygıtta da çıkarılabilir piller bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!