Telefon

Samsung vites arttırdı: Artık de One UI 5.1 güncellemeleri geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 5-6 yıl öncesine kadar yazılım dayanağı konusunda epeyce ağır tenkitlere husus olur lakin bu sorunun tahlili için pek de istekli görünmezdi. O denli ki şirket en yeni amiral gemisi modelleri için bile yeni Android sürümünü gereğince süratli servis edemez, orta segment akıllı telefon kullanıcıları ise yeni sürümü sonu gelmez bir bekleyişle beklerlerdi. Fakat o günler çok geride kaldı ve Samsung artık Android dünyasında yazılım dayanağı konusunda rakipsiz.

Google tarafından Mayıs ayında tanıtılan ve yıl sonuna yanlışsız da kullanıma sunulan Android 13 işletim sistemi sürümünü müşterilerine en süratli ulaştıran şirket olan Güney Koreli teknoloji devi, bütün amiral gemisi modellerinin yanı sıra, yazılım takviyesi kelamı verdiği orta segment modellerinin birçoğu için de yeni sürüm güncellemesini sundu.

Samsung vites arttırdı: Artık de One UI 5.1 güncellemeleri geliyor

Hatta şirket işi abartarak birçok giriş düzeyi modeli de Android 13 ailesine kattı. Lakin anlaşılan Samsung’un gösterisi daha yeni başlıyor.

Güney Koreli teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen haberlere nazaran, artık de One UI 5.1 sürümü üzerinde çalışan Samsung, bu güncellemesi için Galaxy S23 serisini bekliyor. Şubat ayının başlarında tanıtılması beklenen Galaxy S23 modellerinin kutudan Android 13 tabanlı One UI 5.1 sürümüyle çıkacağı belirtilirken, kelam konusu aktifliğin çabucak akabinde öteki modellerin de süratlice bu sürüme terfi etmeye başlayacağı gelen bilgiler ortasında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking